Search
 

Fototerapija

Klīniski pētījumi ir pierādījuši, ka pēc LED gaismas terapijas uzlabojas ādas stāvoklis

Fototerapija

Klīniski pētījumi ir pierādījuši, ka pēc LED gaismas terapijas uzlabojas ādas stāvoklis, sīkās krunciņas izlīdzinās, pazūd plankumi, hiperpigmentācija, āda paliek gluda un maiga.

Kā arī LED gaismas terapijas kurss ir viens no efektīvākajiem veidiem cīņā ar akni un post aknes rētām Vairākas sievietes izvēlās rejuvenācijas metodi – ādas atjaunošanu, tāpēc, ka šī procedūra ir bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Nogurušas un vecojošas ādas šūnas ir spējīgas uzņemt tikai 30% kosmētisko līdzekļu aktīvo komponentu. Foto terapija palielina šūnas aktivitāti 1,5 reizes, stimulējot šūnas membrānu tādā veidā, ka tā darbojas daudz efektīvāk.

Tas palīdz vitamīniem, skābeklim un citiem nepieciešamajiem komponentiem nokļūt caur membrānu šūnā un veicina tās reģenerēšanās spējas, kā arī stimulē kolagēna izstrādi. Šūnas fotoaktivizācija savukārt veicina audu funkciju uzlabošanos.

Šo terapiju var veikt kā mono vai apvienot ar jebkuru citu sejas un dekoltē procedūru vai terapiju.

 • Sarkanā LED gaisma (650-730 nm) Stimulējošā – pret grumbu aktīva iedarbība. Veicina un palielina fibroblastu aktivitāti – stimulē kolagēna un elastīna veidošanos ādā, atjauno bojātos audus, veicina ādas liftingu un tvirtumu, āda kļūst elastīga, izlīdzināta. Veicina asins cirkulāciju. Samazina paplašinātās poras. Procedūrām pret ādas novecošanos, pie sejas un dekoltē liftingam un pie biorevitalizācijas procedūrām, pēc mezoterapijas.
 • Zaļā LED gaisma (525-550 nm) Atjaunojoša, sejas ādas tonuss, liftings. Iedarbojas uz melanocītiem un regulē melanīna melanoģenēzi – melanīna veidošanos, iedarbojas uz tirozināzes enzīmu, kas kontrolē melanīna veidošanos melanocītos, neļauj ādai veidot pigmenta pleķus, samazina melanīna aktivitāti ādā, izlīdzinot sejas ādas toni, mazina pigmenta plankumus, pleķus. Veicina bojāto audu dzīšanu, paātrina ādas reģenerācijas procesu. Pret kuperozes efekts, nomierina karinātu ādu, mazina apsārtumu. Nostiprina asins kapilārus. Piemērota pēc mezoterapijas, sejas pīlinga procedūrām, skaistuma injekcijām (hialuronskābe, kolagēns).
 • Dzeltena gaisma (590nm) Uzlabo skābekļa apmaiņu šūnās, ādas šūnām, lai atjaunotu enerģiju, pigmentu sadalās, veicina limfas drenāžu, uzlabo sausu ādu, grumbas, ārstē ādas apsārtumu, drudzi, sūnu utt. uzlabo imunitāti.
 • Zilā LED gaisma (430-450 nm) Dziedējoša un ādu attīroša. Iedarbojas pret porfirīna (seboreja un/vai anaerobās – Propionibacterium acnes) baktērijām, kas atrodas pinnēs, Zilās gaismas viļņi sasniedz porfirīnus, kas tiek ražoti kā daļa no P. acnes baktēriju normālā metabolisma. Porfirīnu un gaismas mijiedarbības rezultātā tiek radīts skābeklis ar vienu spektrāllīniju, kas iznīcina baktērijas, nebojājot audus. Pret komedogēniska, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Pielieto pie procedūrām taukainai, aknes skartai ādai, pret pinnēm, komedoniem, mazina rētas. Nomierina iekaisušu, atopisku, sausu, bojātu ādu. Stimulē ādas sāls ūdens regulācijas procesu. Ādas izskats tiek uzlabots, tā neiekaist. Šūnas tiek attīrītas, apgāde ar skābekli uzlabojas un dziļi mitrinoša darbība.

Procedūras kontrindikācijas:

  • Akūtas ādas slimības
  • Seboreja
  • Dermatīts
  • Vīrusu slimības
  • Grūtniecība
cvet03
facial_phototherapy4.jpeg.pagespeed.ce.h4jH4tZxGD
-------------