Search
 

Kavitācija

Jaunākā, taukus šķeļošā metode, iezīmē jaunu virzienu liekā svara un celulīta ārstēšanā, uzlabojot standartrezultātus, lokālajās tauku samazināšanas un notievēšanas metodēs

Kavitācija

Jaunākā, taukus šķeļošā metode, iezīmē jaunu virzienu liekā svara un celulīta ārstēšanā, uzlabojot standartrezultātus, lokālajās tauku samazināšanas un notievēšanas metodēs

Kavitācija (taukaudu apstrāde ar ultraskaņu), bez kompromisiem iedarbojas uz tauku un celulīta nogulsnēm un dod iespēju pakāpeniski izveidot skaistu, tvirtu augumu. Tā ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt acīmredzamus rezultātus ar drošiem līdzekļiem.

Tā ir alternatīva plastiskajai ķirurģijai, jo ultraskaņas procesa laikā sašķeltās tauku šūnas neatjaunojas, savukārt no tauku šūnām izkļuvušie tauki, pa asinsrites un limfātisko sistēmu, izvadās no organisma.

Kavitācija darbojas ar mērķi samazināt tauku uzkrājumus lokālās ķermeņa problēmvietu zonās. Tā uzlabo arī ādas izskatu, samazinot „apelsīna mizas” efektu un pilnveidojot konkrētu ķermeņa zonu formu. Ieteicamais ārstēšanas procedūru cikls sastāv no 5 līdz 10 procedūrām konkrētajai ķermeņa zonai.

Procedūra ir nesāpīga, komfortabla un efektīva. Ne velti to sauc par „bezoperācijas liposakciju”, jo tā ļauj modelēt figūru, likvidējot liekos tauku nogulumus bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Tā ir ļoti efektīva metode aptaukošanās ārstēšanai un tāpēc kavitāciju var pamatoti saukt par bezķirurģisko liposakciju. Pēc ilgiem stagnācijas gadiem estētiskā medicīna, kosmetoloģija un to klienti ieguva jaunu, efektīvu un drošu veidu, kā atrisināt problēmas ar lieko svaru un celulītu.

Procedūras kontrindikācijas:

  • akūta iekaisuma process
  • skrambiņas vai iekaisumi iedarbības vietā
  • onkoloģiskās slimības

Turklāt personai nevajadzētu būt patoloģijai vai smagām aknu, nieru un asinsvadu sistēmas slimībām, jo tieši uz šiem orgāniem ir vislielākā slodze tauku “utilizācijā” un izvadīšanā.

kavitaciya
liposaktciia1
kavitaciya (1)