Search
 

Parafīna vanniņa rokām

Procedūra īpaši piemērota cilvēkiem, kam patīk dārza darbi vai aktivitātes mitrā un aukstā laikā, jo šādos apstākļos āda kļūst īpaši sausa.

Parafīna vanniņa rokām

Procedūra īpaši piemērota cilvēkiem, kam patīk dārza darbi vai aktivitātes mitrā un aukstā laikā, jo šādos apstākļos āda kļūst īpaši sausa.

Procedūras laikā rokas tiek iemērktas vanniņā, kas ir piepildīta ar līdz noteiktai temperatūrai uzkarsētu parafīnu. Parafīna radītais karstums uzlabo asinsriti apstrādājamai vietai, arī tiek noņemts uzkrātais saspringums un spriedze no plaukstām.

Ar šādas procedūras palīdzību ir iespējams atbrīvoties no muskuļu un artrīta sāpēm. Terapeitiskos nolūkos procedūra tiek ieteikta cilvēkiem, kuriem ir artrīts, jo šī procedūra izsilda saspringušos/sastingušos roku muskuļus, kā rezultātā cilvēkiem ar šo problēmu roku kustības sagādā sāpes. Regulāri veicot parafīna aplikāciju, sāpes tiek maksimāli neitralizētas.

Procedūras laikā ar siltuma palīdzību tiek atvērtas poras un izvadīti toksīni, tie uzsūcas parafīnā. Ar parafīna vanniņas palīdzību tiek mitrināts ne tikai ādas virsējais slānis, bet arī dziļāki tās slāņi, tāpēc efekts saglabājas ilgāku laiku. Procedūra veic arī mitrināšanas funkciju.

Šo procedūru ieteicams veikt cilvēkiem ar sausām un sasprēgājušām rokām.  Ja klienta āda ir krietni novājināta, ar vienu procedūru nepietiks, nepieciešams veikt procedūru kursu.

Parafīns tiek uzkarsēts tikai līdz noteiktai temperatūrai, āda nevar apdegt, turklāt parafīnam arī ir ļoti zema siltuma vadītspēja. Rokas vai kājas tiek iemērktas parafīnā uz ļoti īsu brīdi, kura laikā nevar rasties apdegumi.

Galvenā priekšrocība parafīna procedūrai – tūlītējs efekts. Parafīna vanna lieliski atslābina, maigi iedarbojas uz roku ādu. Parafīnterapija, līdztekus dziļai ādas mitrināšanai, barošanai un tonizēšanai, ir ļoti ieteicama cilvēkiem, kuriem ir kustību aparāta vai locītavu slimības. Pēc parafīnterapijas āda paliks maigāka, gludāka, mitrāka, pazudīs ādas lobīšanās, nagi kļūs stiprāki un labāk augs.

Procedūras kontrindikācijas:

  • Iekaisuma procesi ādā,
  • Infekciozas ādas saslimšanas
  • Individuālā preparātu nepanesamība
parafinovye-vannochki-dlya-omolozheniya-kozhi-ruk-poleznye-svojstva-vred-1
308559-1527332433
9